یک کشتی حنا هندی سنتی در سواحل اوکراین منفجر شد

من عاشق آموزش حنا هندی سنتی هستم به دلیل احساسات مثبت شگفت انگیزی که برمی انگیزد. این با رفاه، شانس و اقبال خوب هماهنگ است، به همین دلیل است که از آن به عنوان بخشی از رویدادها و جشنواره ها استفاده می شود.

حنا به عنوان رنگ پوست عمل می کند و می تواند تا سه هفته دوام بیاورد. حنای قهوه‌ای از گیاهی به دست می‌آید که برگ‌های آن را به صورت پودر در می‌آورند و با اسانس‌ها و آب لیمو مخلوط می‌کنند تا رنگی که روی پوست مالیده می‌شود ساخته شود.

می توانید خودتان در خانه حنا را تمرین کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک مخروط حنا به رنگ دلخواه شماست. می توانید مخروط ها را از فروشگاه اینترنتی من، پاوان حنا خریداری کنید.

از یک مخروط حنا باید هشت تا 10 طرح بگیرید. قبل از شروع، یک یا دو میلی متر از نوک مخروط جدا کنید و سپس آماده شروع به کشیدن مستقیم روی پوست هستید.

 

در اینجا نکات من برای کار با حنا به همراه دو آموزش من است، یکی برای مبتدیان کامل و دیگری برای کسانی که می خواهند طرح های جاه طلبانه حنا ایجاد کنند.

تمرین کامل می کند. ممکن است در اولین باری که از حنا استفاده می‌کنید، دقیقاً طرح مورد نظر خود را ایجاد نکنید، اما هر بار که سعی می‌کنید بهتر خواهید شد.

نیازی به تمرین طرح های خود روی کاغذ نیست. بهتر است به قوام پوست عادت کنید. من در واقع انجام این کار را روی پوست به جای کاغذ راحت‌تر می‌دانم.

پوست خود را آماده کنید، قبل از استفاده از حنا، مهم است که مطمئن شوید هیچ کرم یا روغنی روی پوست خود ندارید، زیرا آنها به عنوان یک مانع بین پوست و حنا عمل می کنند. پس از استفاده از حنا، حداقل یک روز نباید آب را به پوست بمالید، اگرچه حنا در عرض 10 تا 20 دقیقه با لمس خشک می شود.

از ایجاد طرح های خود لذت ببرید، طراحی سفت و سخت در ذهن خود نداشته باشید. آزاد باشید. قرار است گویا باشد.

اگرچه می‌توانید از طرح‌های دیگران الهام بگیرید، اما بهتر است خلاق باشید و رویکرد شهودی‌تری برای ایجاد بهترین طرح‌ها داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.