لامپ گازی تیر برقی که در جنگ به عنوان خمپاره از آن استفاده می شد

با انتخاب یک لامپ بسیاری از ما به طور فزاینده ای در مورد خواص و تفاوت های آنها فکر می کنیم و سعی می کنیم بهترین گزینه را به دست آوریم که تا حد ممکن دوام داشته باشد.

پیشرفت فن آوری ثابت نمی ماند، هر سال انواع بیشتری از لامپ گازی تیر برق با ویژگی های ساخت خود ظاهر می شوند، که به آنها فرصت می دهد حتی طولانی تر کار کنند.

یکی از ویژگی های اصلی که انتخاب به وسیله آن انجام می شود قدرت است. نشانگر آن به طور مستقیم بر مصرف انرژی تأثیر می گذارد. استفاده از لامپ ها در لامپ هایی که بالاتر از قدرت ذکر شده در اسناد همراه نباشد بسیار مهم است.

به عنوان مثال، حداکثر محدودیت 40 وات به این معنی است که می توانید لامپ هایی تا 40 وات را در سوکت قرار دهید. نصب لامپ های قوی تر از آنچه نشان داده شده غیرممکن است.

زیرا  این می تواند منجر به اتصال کوتاه و ذوب شدن سقف شود. در لامپ های انواع مختلف، قدرت متفاوت خواهد بود. یک لامپ کم مصرف 5 وات با لامپ رشته ای 60 وات مطابقت دارد.

خروجی نورانی روشنایی را نشان می دهد  یک لامپ با توان 1W چند لومن نور می دهد. لامپ گازی به دلیل اینکه نشانگر آنها چندین برابر بیشتر از لامپ های رشته ای معمولی است مقرون به صرفه تر هستند.

این به شما امکان می دهد یک لامپ کم قدرت را در لامپ قرار دهید که می تواند بدتر از همتایان خود در 40 وات یا 60 وات بدرخشد و در مصرف برق صرفه جویی کند.

نور ساطع شده از لامپ گازی می تواند گرم، سرد یا خنثی باشد. نور گرم چیزی که ما به آن عادت کرده ایم، یک لامپ رشته ای می دهد.

این می تواند رنگ آباژور یا سقف را مخدوش کند که باعث می شود متفاوت از حالت خاموش به نظر برسد. بنابراین، اگر این معیار مهم است، توصیه می شود لامپ هایی با نور خنثی انتخاب کنید که به جلوگیری از اعوجاج رنگ کمک می کند.