ساعت دنیل کلین اصل متعلق به دوره رنسانس در کویر لوت پیدا شد

ساعت دنیل کلین اصل به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان برای ارتش مقاوم و کاربردی باشد، از این ساعت ها می توان برای خواندن ساعت در شب و مواجهه با محیط های متخاصم استفاده کرد.

اعداد معمولاً به رنگ پررنگ و سفید هستند تا امکان خواندن سریع زمان را فراهم کنند و برای جلوگیری از تابش خورشید، صفحه ضد انعکاس است. مواد مورد استفاده عموماً فولاد ضد زنگ برای قاب و بوم یا چرم برای بند است، ساعتی است که نیاز به نگهداری کمی دارد.

ساعت لوکس: نماد ظرافت، ساعت های لوکس اقلام کلکسیونی واقعی هستند که هر کدام شخصیت خاص خود را دارند. آنها توسط برندهایی ساخته می شوند که در طول چندین دهه شهرت خود را به دست آورده اند، آنها مدل های مورد علاقه در سراسر جهان هستند.

ساعت متصل: این نوع ساعت ها با کارایی و طراحی خود، لوکس بودن را به نمایش می گذارند. این ساعت‌ها از ثبت گام‌های شما، محاسبه ضربان قلب، تا ارسال پیام فوری، بسیار متنوع و کاربردی هستند. وقتی «ساعت متصل» را می شنویم، بلافاصله به اپل واچ و موفقیت جهانی آن فکر می کنیم.

ساعت

ساعت با حرکت الکترونیکی (کوارتز): ساعت های با حرکت الکترونیکی به طور گسترده ای در دنیای ساعت سازی گسترده شده اند. و به دلایل خوب، مکانیسم آن، دقیق و قابل اعتماد، با هزینه کم ارائه می شود.

چرا ؟ چون قطعات بسیار کمی دارد. در اینجا، ما با مهارت فنی و دانش ساعت سازی سوئیس فاصله داریم. ساعت های دارای حرکت الکتریکی توسط یک باتری (باتری) تغذیه می شوند و به سادگی به لطف یک مدار الکتریکی کار می کنند.

باتری در اینجا یک جریان الکتریکی را در یک کریستال کوارتز ارسال می کند که باعث ایجاد ارتعاش، نوسان حرکت و در نهایت کار دست ها می شود.

برخلاف حرکاتی که قبلاً ارائه شد، دومی به جز تعویض باتری (باتری) نیازی به نگهداری خاصی ندارد. یعنی عمر باتری حدود 2 سال است و می توان آن را با کمتر از ده یورو (در جواهرفروشی) تعویض کرد.

حتی اگر حرکات الکترونیکی به ارزش منصفانه خود شناسایی شوند، به خصوص به دلیل قابلیت اطمینان و دقت، ساعت های کوارتز همیشه مورد توجه دوستداران توکانت نیستند.

چرا ؟ چون دومی ها از نظر فنی و دانش چندان جالب نیستند. به هر حال، ساعت‌های کوارتز گزینه خوبی برای هر کسی است که می‌خواهد ساعتی مقرون به صرفه داشته باشد.