استفاده از مایع لباسشویی بچه اکتیو بین بردن لکه های صورت

مایع لباسشویی بچه اکتیو شوینده بسیار موثر و ایمن برای شستشوی لباس های کودکان حاوی ترکیبات آنتی باکتریال و عصاره های معدنی است.

این فقط از مواد طبیعی تشکیل شده است که اثر نرم کنندگی بر روی وسایل کودکان دارند و برای نوزادان کاملا بی خطر هستند. به طور موثر با آلودگی طبیعی کودکان، لکه های غذای کودک و آب میوه ها مقابله می کند.

این محصول به طور موثر کثیفی و لکه ها، بوهای نامطبوع را از بین می برد، درجه بالایی از تمیزی را فراهم می کند، به ویژه برای پوشک و لباس زیر نوزاد توصیه می شود. از نظر پوست و بالینی تست شده است.

حالت کاربرد: قبل از استفاده خوب تکان دهید. برای شستن و ضدعفونی کردن لباس‌های کودک از مایع لباسشویی بچه اکتیو استفاده کنید.

در هر 3 لیتر آب از 1 کلاهک کامل استفاده کنید. لباس های شسته شده را به مدت 20 دقیقه در محصول خیس کنید، پس از شستن، لباس ها را کاملا در آب گرم بشویید و بگذارید خشک شوند.

شوینده لباسشویی کودک ضد حساسیت سینرژتیک این محصول متعلق به محصولات اکو می باشد. در تولید از اجزای گیاهی آلمان استفاده می شود.

این پیشرفت های آلمان در این راستا است که از کیفیت بالا و نوآورانه برخوردار است. شوینده لباسشویی کودک ضد حساسیت سینرژتیک برای انواع پارچه مناسب است.

چیزهای کودکان را کاملاً می‌شوید، کاملاً آبکشی می‌کند، باعث تحریک نمی‌شود. این محصول در انواع ماشین لباسشویی قابل استفاده است. این ژل برای شستشوی دستی و ماشینی طراحی شده است.

روش استفاده بر روی بسته بندی محصول مشخص شده است. دوز با درپوشی که به عنوان یک فنجان اندازه گیری دو برابر می شود آسان است
هنگامی که در ماشین لباسشویی استفاده می شود، در محفظه محصولات مایع و فله یا مستقیماً در درام ریخته می شود.

نرم کننده پارچه برای کودکان و کل خانواده غلیظ ضد حساسیت مایع لباسشویی بچه اکتیو برای مراقبت ملایم از لباس زیر و لباس کودکان پس از شستشوی اصلی طراحی شده است.

به وسایل کودکان نرمی خاصی می بخشد، فرم و رنگ محصول را حفظ می کند. نرم کننده به محافظت از اشیا در برابر سایش و پارگی کمک می کند، آلودگی و آب گریزی آنها را افزایش می دهد. ساخته شده بر اساس روغن های طبیعی، حاوی فسفات، فسفونات ها و سایر اجزای تهاجمی نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.