استفاده از حوله تن پوش هنر احتمال افزایش مصرف گاز خانگی را کاهش می دهد

حوله تن پوش بخصوص حوله تن پوش هنر یک حوله ضخیم و حجیم است که برخی افراد آن را دوست ندارند. اگر می‌دانید که حوله‌های نازک‌تری را ترجیح می‌دهید، ممکن است استفاده از آن خسته‌کننده و خسته‌کننده باشد.

احتمالاً برای افرادی که حوله‌هایی را که به طرز دلپذیری زبر و نیروبخش هستند، بسیار نرم خواهد بود.

سنگین بودن آن همچنین به این معنی است که حوله تن پوش برای نگهداری و شستن حجیم‌تر است شما نمی‌توانید به اندازه حوله‌های دیگر ما (مخصوصاً حوله بسیار نازک‌تر Onsen) در یک محموله لباس‌های شسته شده قرار دهید.

از آنجایی که حوله تن پوش بسیار سنگین است، زمان خشک شدن هوا بسته به آب و هوای محل زندگی شما متفاوت است.

وقتی برای اولین بار تعیین کردم چقدر طول کشید، یک روز گرم تابستانی در نیوجرسی بود، و حوله در حالی که در حمام آویزان بود حدود 12 ساعت طول کشید تا خشک شود.

 

وقتی موارد جدید را برای به‌روزرسانی 2020 خود دوباره آزمایش کردم، بیش از 24 ساعت طول کشید تا در هوا خشک شوند، این بار در زمستان در شمال غربی اقیانوس آرام.

اگر در آب و هوای مرطوب یا مرطوب زندگی می کنید، برای جلوگیری از جابجایی باکتری ها و ماندن در خانه، ممکن است لازم باشد فرانت گیت خود را بیشتر بشویید.

اگر حوله های تری را ترجیح می دهید اما حوله های ضخیم و فوق نرم را دوست ندارید یا اگر می خواهید یک حوله تری با استایل بیشتری داشته باشید و از ولخرجی کردن آن بدتان نمی آید.

ما حوله حمام آبگرم رایلی را توصیه می کنیم. از Frontgate نازک‌تر است و وقتی آن را روی پوست خود می‌زنید بافت بیشتری دارد.

با این حال، این بدان معنا نیست که یک حوله “زمخت” است. هر دو رایلی و فرانت گیت وزن یکسانی دارند 700 گرم در متر مربع (GSM) اما وقتی به سطح جلویی شیک نگاه می کنید، تری پرزدار و متراکم را می بینید.

وقتی به سطح رایلی نگاه می‌کنید، می‌توانید حلقه‌های تری را ببینید که هر کدام فضایی برای حرکت دارند. حلقه ها متراکم کمتری دارند، به این معنی که وقتی انگشتان خود را روی حوله می گذارید یا آن را روی پشت خود می کشید، می توانید هر یک را حس کنید.

به سرعت آب را جذب می کند و تقریباً گزگز می شود، اما نه کاملاً. این به طرز شگفت انگیزی لمسی است، اگر حوله ای را دوست دارید که کمی بیشتر به آن گاز بزنید اما چیزی را با خراش جزئی نمی خواهید.