آلو سیاه آنتی‌بیوتیکی جدید علیه باکتری‌های مقاوم

انواع مختلف آلو وجود دارد. و برای استفاده بیشتر از آنها، باید بدانید که چگونه یک رقم را از رقم دیگر متمایز کنید.

آلو سیاه به آلوی اینکا یا آلو آفتاب پرست نیز معروف است، زیرا رنگ آن از سبز به زرد به خالدار تغییر می کند و پس از رسیدن به رنگ نارنجی یا قرمز تغییر می کند.

ممکن است بخواهید بدانید کدام آلو در صورت تازه خوردن شیرین ترین است، یا ممکن است علاقه مند باشید که کدام گونه ها را برای انواع دستور غذاها انتخاب کنید.

فرقی نمی کند که از بازار خرید می کنید یا در حیاط خلوت خود می کارید. این مقاله به شما کمک می کند تا به دنیای آبدارترین آلوها برسید.

این یکی به دلیل سابقه کشت منحصر به فردش در این لیست قرار دارد. این میوه ابتدا در اسرائیل از گونه‌های منطقه‌ای پرورش داده شد و نام خود را به دلیل ظاهر لیمویی شکل میوه با انتهای مخروطی شکل گرفته است.

آلو

آلو سیاه به آلوی اینکا یا آلو آفتاب پرست نیز معروف است، زیرا رنگ آن از سبز به زرد به خالدار تغییر می کند و پس از رسیدن به رنگ نارنجی یا قرمز تغییر می کند. در مناطق آب و هوایی 6 تا 10 ایالات متحده رشد می کند و به عنوان درختی میوه دار نسبتاً بدون نیاز به نگهداری است. با این حال، خود گرده افشانی نیست، و به سایر گونه های درخت آلو نیاز دارد که از همان برنامه گرده افشانی در اوایل فصل پیروی می کنند.

افکار نهایی: درختان آلو تنها به دلیل میوه سالانه‌شان محبوب نیستند. بسیاری از انواع آن چشمگیر هستند و به عنوان یک درخت زینتی برای چشم انداز شما نمایشی خیره کننده ارائه می دهند.

چندین رنگ برای انتخاب وجود دارد، و هنگام برنامه ریزی حیاط خود، کاشت درختان آلو با زمان های گرده افشانی مختلف می تواند تضمین کند که شکوفه های درخشانی در طول فصل خواهید داشت.

فرقی نمی کند که کدام نوع درخت آلو را انتخاب کنید، ژاپنی، اروپایی یا آمریکایی، با کاشت و مراقبت مناسب، درختی جذاب خواهید داشت که می تواند میوه های بسیار خوشمزه ای را برای مدت طولانی از آن لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.